Projekt kuchni online

1200,00 

Kuchnia to miejsce spotkań, które łączy rodzinę i przyjaciół. Warto zadbać o to, by spędzanie w niej czasu było jak najprzyjemniejsze. Chcesz zlecić aranżację wnętrza profesjonaliście, ale nie wiesz, od czego zacząć? Aktualnie współpraca z projektantem wnętrz jest znacznie prostsza i bardziej przystępna cenowo. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą!

Szybki i kompleksowy projekt kuchni online

Cała usługa może zostać wykonana w 100% online, co pozwala na kontakt z dekoratorem wnętrz z dowolnej lokalizacji. Także w przypadku wymagającego pomieszczenia takiego jak kuchnia, projekt online stanowi dobry pomysł. Nie musisz wybierać projektanta, który osobiście przeprowadzi inwentaryzację nieruchomości. Zamiast tego podejmij współpracę online z KDK Projektowanie. Oszczędzisz w ten sposób czas i możesz liczyć na bardziej preferencyjną stawkę. Nadamy rzeczywisty kształt Twoim wyobrażeniom, wypracowując dla Ciebie kompleksowy projekt kuchni idealnej.

Projektowanie kuchni online – współpraca z KDK Projektowanie

Jeżeli interesuje Cię projekt kuchni online, umów się na konsultację ze specjalistą KDK Projektowanie. W krótkim czasie stworzymy dla Ciebie wymarzoną aranżację. Współpraca online nie stanowi bariery dla Twojej lokalizacji. Kompletny projekt kuchni, który otrzymasz od nas w formie online, uwzględnia zarówno rysunek techniczny, jak i wizualizację 3D oraz szczegółową listę zakupów. Podczas omawiania projektu przedstawimy Ci liczne opcje wykończeń i oryginalnych aranżacji, które są możliwe do stworzenia w Twojej kuchni. Wystarczy, że zakupisz i opłacisz u nas projekt kuchni, a my prześlemy Ci specjalną ankietę do wypełnienia. Pozwoli ona poznać nam Twoje potrzeby i jeszcze lepiej przygotować się na spotkanie konsultacyjne online. Poinstruujemy Cię również, jak prawidłowo wykonać pomiary pomieszczenia, dzięki czemu nie ma konieczności naszej osobistej inwentaryzacji. Następnie umówimy się na spotkanie online, podczas którego opowiesz nam o swoich oczekiwaniach co do wymarzonego wnętrza. Co szczególnie ważne, masz wpływ na efekt ostateczny projektu na każdym etapie projektowania.

Kuchnia projekt online – dlaczego warto nas wybrać?

Projektowanie kuchni online stanowi idealne rozwiązanie dla osób, dla których liczy się oszczędność czasu i środków finansowych. Równie skutecznie co stacjonarni projektanci, pomagamy w podjęciu trudnych decyzji aranżacyjnych. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i udzielamy profesjonalnych porad dotyczących doboru właściwych materiałów. Każdy projekt kuchni online traktujemy indywidualnie – dopasowujemy go do potrzeb przyszłych użytkowników. Marzysz o wyspie na środku dużej kuchni, chcesz zrobić aneks kuchenny w jadalni, a może potrzebujesz w ergonomiczny sposób zagospodarować niewielkie pomieszczenie? Dla nas każde zadanie jest do zrealizowania. Układ mebli kuchennych dopasujemy do wszystkich elementów w pomieszczeniu: drzwi, okien, a także AGD. Do Twojego wyboru pozostaje szeroki wybór materiałów oraz kolorów. Stworzymy dla Ciebie zarówno tradycyjną kuchnię w drewnie, jak i nowoczesny, minimalistyczny projekt z frontami meblowymi na wysoki połysk. Zadbamy o ergonomiczne przechowywanie wyposażenia, co zagwarantuje Ci doskonałą organizację pracy podczas gotowania.

Każdy projekt przygotowywany przez KDK Projektowanie zawiera oprócz realistycznych wizualizacji projektowanego pomieszczenia, szczegółową dokumentację projektową gotową do przekazania wykonawcy oraz listę zakupów: materiałów potrzebnych do wykonania w odpowiedniej ich ilości i proponowanych przez nas produktów takich jak mp: meble, oświetlenie, ewentualne elementy dekoracyjne.