Sprawdź nasze portfolio

Kontakt

[ O nas ]

Wnętrza szyte na miarę

Podstawowa filozofia i misja KDK PROJEKTOWANIE to tworzenie projektów dostosowanych dla potrzeb naszych klientów. Projektów, które zachwycą indywidualnymi rozwiązaniami oraz niebagatelną estetyką dopasowaną do gustu klienta.

Nasza filozofia

Naszą misją jest dostarczać projekty wnętrz skrojone na miarę.

Misja

Wierzymy, że dobrze zaprojektowane wnętrze poprawia jakość życia.

Wizja

Pomagamy projektować piękne i użyteczne wnętrza.

Wartośći

[ FAQ ]

Najczęstsze pytania

Dlaczego warto zatrudnić Projektanta?

Doświadczony projektant pomoże dostosować wnętrze do indywidualnych potrzeb klienta, weźmie pod uwagę czynniki o jakiś nie pomyśli sam klient. Oprócz funkcjonalnego wnętrza projektant odpowie na nasze potrzeby estetyczne i dostosuje wszystko do budżetu jakim dysponujemy.

Dlaczego warto zdradzić swój budżet?

W nowe mieszkanie/dom/biuro inwestujemy określoną sumę pieniędzy. Projektant znając nasz budżet będzie w stanie pomóc odpowiednio go rozłożyć tak aby udało się określony projekt zrealizować. Doradzi warto zainwestować więcej i pomoże zaplanować wydatki z tym związane. Zaufanie to podstawa w dobrej relacji klient- projektant dlatego warto zaufać tej wiedzy za którą płacimy.

Jakim mam wpływ na ostateczny projekt?

Przy obu formach projektu czy to stacjonarnie czy online klient ma wpływ na projekt na każdym etapie jego powstawania. Na początku badamy Twoje potrzeby więc im więcej nam opowiesz o swoich przyzwyczajeniach i stylu życia tym lepiej wnętrze będzie dostosowane do Ciebie. Zawsze bierzemy pod uwagę sugestie i uwagi naszych klientów.

Co otrzymam w pakiecie?

Oprócz pięknych wizualizacji Twojego wnętrza otrzymasz również dokumentację dla poszczególnych wykonawców oraz listę zakupów, która ułatwi Ci zakup wszystkich materiałów, mebli i elementów dekoracyjnych.

[ referencje ]
„Pani Karolina z ogromną dbałością o szczegóły zaplanowała dla nas kuchnię, salon i część wejściową do mieszkania. Jesteśmy bardzo zadowoleni, nasze sugestie były za każdym razem analizowane czuliśmy się częścią tego projektu. Bardzo dziękujemy.”

Maria i Robert K.

„Projektowanie mieszkania mnie przerażało ale dzięki pomocy KDK Projektowanie udało się wszystko zaplanować i dostosować do mnie i mojego budżetu. Polecam z całego serca.”

Justyna Z.

„Z KDK Projektowanie realizowaliśmy dwa projekty łazienek do naszego domu, Pani Karolina pomogła nam dostosować ich wygląd do naszego pomysłu na resztę domu, dzięki temu wszystko jest spójne. Współpracowaliśmy online i to ogromny komfort- nie musząc wychodzić z domu, oszczędziliśmy sporo czasu. Polecam tą formę projektowania.”

Marcin B.

„Polecam skorzystanie z usług KDK Projektowanie, dobra komunikacja, wszystko na czas, dbałość o moje potrzeby i fajne pomysły na wykorzystanie każdego centymetra. Konkretna usługa, którą polecam w 100%.”

Kamil K.

„Współpraca z profesjonalistką, która rozumie i wczuwa się w potrzeby klientów. Zmiany w ustawieniu ścian, które zaproponowała Pani Karolina to był strzał w 10, inna przestrzeń dużo lepiej do nas dostosowana. Warto zaufać ekspertowi, polecamy!”

Małgorzata i Krzysztof G.

„Dzięki KDK Projektowanie moje marzenia o przytulnym, ale i funkcjonalnym mieszkaniu zostały spełnione! Pani Karolina była ogromnym wsparciem merytorycznym, jak również źródłem wielu inspiracji oraz nieoczywistych rozwiązań, które świetnie sprawdziły się na moim niewielkim metrażu. Ekipa wykonująca projekt była bardzo zadowolona z przejrzystości i klarownej dokumentacji, która ułatwiła wykonanie projektu zgodnie z oczekiwaniami. Dodatkowo pani Karolina wykazała się cierpliwością, była wsparciem na każdym etapie wykonywania prac i czułam, że zarówno ja, jak i moje mieszkanie jesteśmy w dobry rękach. Mam do KDK Projektowanie pełne zaufanie i polecam z całego serca!”

Katarzyna P.

Kontakt

Kontakt

Kontakt