Projekt salonu online

1400,00 

W naszym biurze projektowym zajmujemy się tworzeniem dla klientów idealnych aranżacji. Marzysz o salonie w stylu glamour? Uwielbiasz klimat skandynawskich wnętrz? A może zachwyca Cię ponadczasowy urok vintage? Bez względu na to, w jakim stylu chcesz urządzić swój salon, zapraszamy do kontaktu.

Nowoczesny projekt salonu online

Jeśli zdecydujesz się na powierzenie nam projektu salonu, od początku do końca zrealizujemy zlecenie zdalnie. Dzięki temu możesz w pełni skoncentrować się na innych zadaniach. Wystarczy, że w trakcie rozmowy przekażesz nam swoje pomysły, oczekiwania, a także opiszesz potrzeby. Zbierzemy wszystkie dane, a później przystąpimy do pracy. Zaufaj wiedzy oraz doświadczeniu naszych architektów. Zapewniamy zadowolenie z rezultatów ich działań.
W zależności od indywidualnych preferencji klienta możemy ograniczyć projektowanie salonu online do szczegółowych rysunków lub przygotować listę wyposażenia oraz akcesoriów. Przy tym wariancie otrzymasz wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą Ci zaaranżować pokój dzienny zgodnie z gustem.

Stylowo urządzony salon – projekt online

Doskonale wiemy, że salon to serce domu bądź mieszkania, strefa, w której mieszkańcy spędzają wspólnie najwięcej czasu. Podczas pracy nad jego wystrojem bierzemy pod uwagę liczne czynniki, począwszy od metrażu, przez dostęp do światła dziennego, a skończywszy na stylu, w jakim ma być urządzony. Tworząc projekt salonu online, skupiamy się na precyzyjnym ustaleniu koncepcji, na której zależy zamawiającym. Im więcej detali poznamy, tym lepsze będą efekty pracy zespołu KDK. Satysfakcja klientów to nasz priorytet, a zrealizowane zadania nie tylko poszerzają portfolio. Każdy z nich zaczyna żyć własnym życiem – istnieje nie tylko w programie komputerowym, ale przede wszystkim w domach klientów.
Chętnie poznamy Twoją wizję, ponadto podzielimy się swoimi pomysłami na zagospodarowanie przestrzeni. Możemy podpowiedzieć optymalne rozwiązania w przypadku przestronnych, świetnie nasłonecznionych pomieszczeń, a także kameralnych salonów, stanowiących wyzwanie dla architekta oraz dekoratora wnętrz.

Profesjonalne projektowanie salonu online

Wyróżnia nas indywidualne, elastyczne podejście do osób, które chcą zamówić w naszym biurze projekt wymarzonego pokoju dziennego. Z przyjemnością przygotowujemy autorskie koncepcje. Warto podkreślić, że dysponujemy też gotowymi projektami. Po zapoznaniu z nimi część klientów traktuje je jako inspiracje, co niezmiernie nas cieszy. Ich zainteresowanie znacząco przyspiesza proces realizacji oraz zbliża zamawiających do chwili, w której mogą urządzać swój salon. Projekt online zostanie opracowany, ewentualnie skorygowany, a po zaakceptowaniu przez klienta można rozpocząć prace na miejscu, w jego domu.
Zachęcamy do przesłania nam zapytań lub wstępnych informacji o Twoim salonie. Odbędziemy kilka rozmów mających na celu upewnienie się, że dobrze się zrozumieliśmy. Przyłożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania w stu procentach. W razie jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Każdy projekt przygotowywany przez KDK Projektowanie zawiera oprócz realistycznych wizualizacji projektowanego pomieszczenia, szczegółową dokumentację projektową gotową do przekazania wykonawcy oraz listę zakupów: materiałów potrzebnych do wykonania w odpowiedniej ich ilości i proponowanych przez nas produktów takich jak mp: meble, oświetlenie, ewentualne elementy dekoracyjne.