Pakiet Projekt łazienka + WC

1400,00 

Pakiet łazienka i WC – funkcjonalny projekt, który świetnie sprawdza się w różnych wnętrzach

Możliwość oddzielenia WC od łazienki lub stworzenia osobnej toalety dla gości w ostatnim czasie cieszy się coraz większym uznaniem wielu inwestorów. Dzieje się tak, ponieważ tego typu pakiet pozwala na stworzenie funkcjonalnych wnętrz, które zapewniają domownikom większy komfort codziennego życia. Dlatego też w KDK Projektowanie oferujemy starannie wykonany projekt łazienki online w pakiecie z projektem osobnego WC, który wyróżnia się niższą ceną niż w przypadku osobnego planowania każdego pomieszczenia. Warto dowiedzieć się, w jaki sposób powstają nasze projekty łazienek online i zdecydować, czy okażą się godnym uwagi rozwiązaniem.

Projekt łazienki online z WC – dla kogo będzie dobrym rozwiązaniem?

Starannie zaprojektowana łazienka bardzo często staje się idealnym miejscem do odpoczynku i do zadbania o głęboką pielęgnację ciała po dniu pełnym trudnych wyzwań. Z tego też powodu pakiet pozwalający na stworzenie osobnego WC w atrakcyjnej cenie przyczynia się do większego komfortu domowników i bardzo dobrze sprawdza się podczas organizowania różnego rodzaju przyjęć – wówczas goście mogą swobodnie korzystać z dwóch toalet, które wyróżniają się podobnym stylem i niepowtarzalnym charakterem. Warto przy tym wspomnieć, że każdy nasz projekt łazienki z WC uwzględnia gust i różnego rodzaju oczekiwania domowników, co pozwala na stworzenie świetnie wyglądających, ale jednocześnie zupełnie oryginalnych wnętrz.

Każdy projekt przygotowywany przez KDK Projektowanie zawiera oprócz realistycznych wizualizacji projektowanego pomieszczenia, szczegółową dokumentację projektową gotową do przekazania wykonawcy oraz listę zakupów: materiałów potrzebnych do wykonania w odpowiedniej ich ilości i proponowanych przez nas produktów takich jak mp: meble, oświetlenie, ewentualne elementy dekoracyjne.