Sprawdź nasze portfolio

Kontakt

[ etapy projektu ]

Tak projektujemy Twoje wnętrze

 • 01

  Ustalenie koncepcji

 • 02

  Projektowanie online

 • 03

  Dokumentacja

 • 04

  Realizacja

W trakcie pierwszej rozmowy opowiesz mi o sowim wymarzonym wnętrzu. Omówimy również przykładowe projekty, które wywarły na Tobie dobre wrażenie i ustalimy termin spotkania projektowego.
Przez całe spotkanie online widzisz postęp projektu i w każdej chwili masz na niego wpływ. Razem decydujemy o wszystkich elementach aranżacji i dobieramy elementy zarówno pod kątem funkcjonalnym jak i estetycznym. Całość aranżacji dopełnia wybór dodatków.
Etap wizualizacji to nie koniec! Oprócz wizualizacji, które wspólnie zaprojektowaliśmy przygotowuję dla Ciebie dokumentację techniczną, którą możesz od razu przekazać ekipie remontowej. Dokumentacja zawiera również wszystkie wymagane produkty wraz z ilością jaką musisz zakupić, nie musisz się martwić, że czegoś będzie za mało.
Ten najprzyjemniejszy etap staramy się jeszcze ułatwić. Realizację rozpoczynasz od zakupów według wygodnej listy. Ekipa remontowa dostała dokładne wytyczne, więc na każdym etapie wie co i jak powinna wykonać.

Projektowanie wnętrz online

Kupiłeś mieszkanie i właśnie je urządzasz? A może chcesz wprowadzić parę zmian w swojej łazience, kuchni albo sypialni? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Dekorator wnętrz online pozwoli Ci szybko uzyskać wymarzony projekt konkretnego wnętrza.
Aranżacja wnętrz online to polecane rozwiązanie zarówno do pomieszczeń prywatnych, jak i biurowych. Dzięki naszym usługom możesz szybko i sprawnie otrzymać indywidualny projekt salonu, pokoju dziecięcego czy kuchni w domu, ale na życzenie wykonujemy też aranżacje łazienek i innych pomieszczeń firmowych.

Jak przebiega projektowanie wnętrz zdalnie?

Decydując się na współpracę z nami, masz pewność otrzymania wysokiej jakości projektu, który spełni Twoje oczekiwania. W jaki sposób to zrobić? To proste. Wybierz i zapłać za projekt wnętrz online, który Cię interesuje. Możesz zdecydować się na jeden lub kilka projektów, w zależności od Twoich potrzeb. Do wyboru masz wiele opcji. Proponujemy wykonanie aranżacji konkretnego pomieszczenia: salonu, łazienki, kuchni, pokoju dziecięcego i sypialni. W naszej ofercie znajdziesz także atrakcyjne pakiety obejmujące zaprojektowanie większej liczby pomieszczeń w ramach jednego zlecenia. Należą do nich np. pakiet projektowy łazienki i WC, dwóch łazienek, salonu z kuchnią, a także kuchni, salonu oraz łazienki. Wybór pakietu obejmującego aranżację wnętrz online w kilku pomieszczeniach zapewni Ci oszczędności finansowe i czasowe.
Po zakupieniu i wyborze projektu wnętrz online otrzymasz od nas ankietę projektową, dzięki której przybliżysz nam swoje oczekiwania i potrzeby dotyczące aranżacji. Prześlemy Ci też instrukcję pokazującą, jak w prosty sposób wymierzyć projektowane pomieszczenia. W ciągu 48 godzin od nabycia usługi projektowej skontaktujemy się z Tobą. Podczas rozmowy opowiesz nam o swoim wymarzonym wnętrzu i oczekiwaniach względem projektu. Omówimy przykładowe projekty, które szczególnie Ci się spodobały i wywarły na Tobie wrażenie. Umówimy ponadto dogodny termin na wspólne projektowanie wnętrz przez internet.

Czytaj więcej

Aranżacja wnętrz online z projektantem – na czym polega?

W umówionym dniu odbędzie się spotkanie online z projektantem poprzez platformę komunikacyjną, np. Google Meet, podczas którego specjalista wykonuje aranżację wnętrza „na żywo”. Przez cały czas trwania spotkania widzisz zatem postępy projektu. Masz realny wpływ na pracę projektanta wnętrz online. To Ty wraz z nim decydujesz o wszystkich elementach aranżacji oraz ich doborze pod kątem estetycznym i funkcjonalnym. Informujesz specjalistę o tym, jakie wyposażenie Cię interesuje oraz jaka kolorystyka, rodzaje czy materiały wykończeniowe najbardziej Ci się podobają. W trakcie spotkania dobierane są zarówno najważniejsze i podstawowe części wyposażenia pomieszczenia, jak i dodatki.
Projektant wnętrz online tworzy wysokiej jakości, piękną wizualizację zaprojektowanego pomieszczenia. Przygotowuje też niezbędną dokumentację techniczną, którą możesz przekazać bezpośrednio ekipie remontowej. Dokładamy starań, aby rysunki były czytelne i jak najbardziej zrozumiałe dla wykonawców, co znacząco ułatwia ich pracę. Dokumenty te zawierają dokładne informacje na temat produktów i materiałów, z których składa się aranżacja. Znajdziesz w nich dokładne wytyczne dotyczące ilości i cen artykułów, jakie musisz zakupić – nie musisz się zatem obawiać, że w trakcie prac okaże się, że któregoś z nich zabraknie. Lista zawiera ponadto linki internetowe albo adresy stacjonarne sklepów, w których kupisz produkty. Przygotowana przez projektanta wnętrz online lista zakupów usprawnia pracę wykonawców, a tym samym przyspiesza proces remontowania lub wykańczania mieszkania. Dzięki niej Ty również oszczędzasz swój czas. Zamiast żmudnego przeglądania asortymentu sklepów oraz portali o tematyce aranżacyjnej w celu poszukiwania inspiracji czy wyboru odpowiednich artykułów, możesz wygodnie i prędko zamówić je wprost do domu w konkretnym sklepie online, ewentualnie wybrać się do placówki stacjonarnej i osobiście nabyć produkty.

Projektant wnętrz online – dla kogo są usługi eksperta?

Projektowanie wnętrz zdalnie to rozwiązanie polecane wszystkim osobom, które chcą pięknie, wygodnie i funkcjonalnie mieszkać. Nasza usługa sprawdzi się także w przypadku osób, które chcą skorzystać z porad eksperta, ale nie mają czasu czy możliwości, aby spotkać się z nim osobiście np. w siedzibie firmy. Projekty wnętrz online to też dobra propozycja dla wszystkich, którzy poszukują doświadczonego i kompetentnego specjalisty, ale w okolicach ich miejsca zamieszkania nie ma takowych ekspertów. Odległość nie musi być ograniczeniem – dzięki firmie KDK Projektowanie masz wysokiej jakości usługi dekoratora wnętrz online w zasięgu ręki.
Skorzystanie z usługi projektowania wnętrz przez internet przyspiesza proces wykonania projektu i wizualizacji. Standardowo aranżacja wnętrza trwa ok. półtora miesiąca, co wynika ze specyfiki pracy biur projektowych. Dzięki projektowaniu wnętrz przez internet zadanie to przebiega znacznie szybciej. Zazwyczaj o wiele łatwiej umówić się bowiem na rozmowę poprzez komunikator internetowy niż osobiste spotkanie. W ten sposób czas potrzebny na omówienie szczegółów zlecenia, jak i samo projektowanie ulega skróceniu.

Projektowanie wnętrz przez internet – sposób na stworzenie idealnego domu

Dekorator wnętrz online pomoże Ci stworzyć wymarzony dom, w którym wszystko jest idealnie dopasowane do Twojego gustu i potrzeb. Skorzystanie z usług eksperta pozwala uniknąć aranżacyjnych wpadek. Samodzielne wyposażanie i projektowanie wykończenia pomieszczeń to trudny proces. Właściwy dobór mebli i akcesoriów, a także kolorystyki, rodzaju i faktur materiałów w taki sposób, aby pasowały do siebie idealnie, były funkcjonalne i efektowne, to naprawdę niełatwe zadanie. Często zresztą kończy się ono porażką, ponieważ przypadkowo dopasowane elementy nie prezentują się tak, jak tego oczekiwano. Co więcej, wstępnie określony budżet zwykle okazuje się niedoszacowany. Usługi dobrego projektanta wnętrz online pozwalają uniknąć tych problemów.
Prawdziwy fachowiec, dzięki swej wiedzy i doświadczeniu, zwraca uwagę na aspekty, których klient nie analizuje. Układ pomieszczeń, wielkość okien i stopień nasłonecznienia wnętrz, właściwe rozmieszczenie źródeł światła i gniazd elektrycznych czy też funkcjonalność poszczególnych stref to ważne kwestie, które dobry projektant wnętrz online zawsze bierze pod uwagę. To sprawia, że tworzone przez nas aranżacje pomieszczeń są nie tylko piękne pod względem wizualnym, ale również wysoce praktyczne. Ekspert z KDK Projektowanie wie także, jak wyeliminować błędy aranżacyjne, które psują efekt estetyczny i zmniejszają użyteczność wnętrza.
Warto również podkreślić, że projekty wnętrz online wykonane przez specjalistę odpowiadają na potrzeby mieszkańców czy użytkowników danego lokum. Profesjonalny dekorator analizuje wymagania klienta względem danego pomieszczenia, zwraca uwagę na upodobania domowników, a także specyfikację i możliwości wnętrza. Dzięki temu tworzy kompleksowy projekt spełniający wszystkie oczekiwania odbiorcy.
Pomoc eksperta to inwestycja długoterminowa, która owocuje w przyszłości. Funkcjonalne i estetyczne mieszkanie cieszy przez długie lata. W rezultacie nie ma potrzeby przeprowadzania częstych prac remontowych. To szczególnie ważne i widoczne w przypadku kuchni i łazienek, czyli pomieszczeń, których remontowanie wiąże się zwykle z wysokimi kosztami i największymi niedogodnościami.
Wiele osób obawia się, że aranżacja wnętrz online to na tyle kosztowna usługa, że znacząco podniesie całkowitą cenę wykańczania czy remontu lokalu. Wbrew pozorom wyceny takich zleceń nie są wysokie i może sobie na nie pozwolić większość osób, bez konieczności nadwyrężania domowego budżetu. Co więcej, rozwiązanie to może również przyczynić się do oszczędności! W jaki sposób? Otóż wystarczy powiadomić dekoratora wnętrz online o konkretnym budżecie przeznaczonym na prace remontowe. Specjalista znający ceny rozmaitych materiałów i przedmiotów jest w stanie dobrać je w taki sposób, aby zmieścić się w budżecie. Zadanie to rzadko udaje się w przypadku samodzielnego projektowania pomieszczenia, bowiem w wyniku braku odpowiedniego doświadczenia i umiejętności dekoratora-amatora zazwyczaj dochodzi do znacznego przekroczenia założonego budżetu.

Kontakt

Kontakt

Kontakt