Pakiet Projekt kuchni i salonu

2400,00 

Starannie wykonany projekt kuchni z salonem – kiedy warto się na niego zdecydować?

Przemyślane projekty wnętrz, które pozwalają na funkcjonalne połączenie kuchni z salonem, cieszą się niesłabnącą popularnością wśród inwestorów preferujących otwarte i dobrze oświetlone wnętrza. Wówczas starannie wykonany projekt kuchni i salonu pozwala na bardzo dobre wykorzystanie dostępnej przestrzeni oraz na stworzenie wyjątkowego miejsca, które okaże się idealnym pomieszczeniem do spędzania czasu z bliskimi osobami. Z tego też powodu w naszym studio KDK Projektowanie proponujemy stworzenie nowoczesnych projektów łączących kuchnię z salonem, które będą cechowały spójnym stylem oraz funkcjonalnym wyposażeniem poszczególnych wnętrz.

Funkcjonalny projekt kuchni z salonem, który czyni wnętrze optycznie większym

Proponowany w naszym studio projekt kuchni z salonem okazuje się godnym uwagi wyborem w przypadku wnętrz cechujących się nieco mniejszym metrażem. Wówczas możliwość zrezygnowania ze ścian dzielących obydwa pomieszczenia zapewnia więcej zaoszczędzonego miejsca, a otwarta przestrzeń wiąże się z lepszym oświetleniem i tym samym z wrażeniem optycznie większego wnętrza. Warto przy tym wspomnieć, że w KDK Projektowanie wykonujemy również projekt online, dzięki któremu inwestorzy nie muszą martwić się koniecznością częstych dojazdów do naszego studia. W tego typu projektach online uwzględniamy wskazane przez klienta koncepcje, a także sugerujemy inne ciekawe rozwiązania. Ponadto każde spotkanie z projektantem w sprawie projektu kuchni i salonu odbywa się online, na przykład na kamerce, co pozwala na łatwe rozwianie różnych wątpliwości na każdym etapie prac.

Każdy projekt przygotowywany przez KDK Projektowanie zawiera oprócz realistycznych wizualizacji projektowanego pomieszczenia, szczegółową dokumentację projektową gotową do przekazania wykonawcy oraz listę zakupów: materiałów potrzebnych do wykonania w odpowiedniej ich ilości i proponowanych przez nas produktów takich jak mp: meble, oświetlenie, ewentualne elementy dekoracyjne.