Pakiet Projekt Kuchni, salonu i łazienki

3400,00 

Kompleksowy projekt online uwzględniający kuchnię, salon i łazienkę

Usługi profesjonalnego projektowania wnętrz pozwalają na sprawne przeprowadzenie całego remontu i na uzyskanie przemyślanych pod każdym względem pomieszczeń, które będą wyróżniały się spójnym wyglądem oraz funkcjonalnością. Z tego też powodu niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się nasza oferta pozwalająca na pakiet projektów takich wnętrz jak salon, kuchnia oraz łazienka. W efekcie całe mieszkanie zyskuje spójny, oryginalny wygląd i bardzo dobrze odzwierciedla przy tym gust domowników. Warto dowiedzieć się, w jaki sposób powstaje każdy nasz projekt online i wybrać aranżację, która najlepiej sprawdzi się w poszczególnych pomieszczeniach.

Funkcjonalny projekt online uwzględniający trzy różne pomieszczenia

Proponowany przez nasze studio KDK Projektowanie kompleksowy pakiet projektowania wnętrz pozwala na większą oszczędność budżetu niż w przypadku zdecydowania się na projektowanie każdego pomieszczenia z osobno. Dlatego też wspomniany pakiet staje się godną uwagi propozycją dla osób, które chciałyby nieco ograniczyć wydatki związane z remontem. Ponadto w przypadku naszego studia KDK Projektowanie przed rozpoczęciem prac nad poszczególnymi projektami przeprowadzamy dokładny wywiad z inwestorami, który pozwala nam na łatwe znalezienie najlepszych możliwych rozwiązań. Następnie kilkukrotnie konsultujemy się z klientami online aż do momentu, w którym nie będą oni w pełni zadowoleni z naszych propozycji. Dzięki temu współpracując z inwestorami, tworzymy niepowtarzalne wnętrza, obok których trudno przejść obojętnie.

Każdy projekt przygotowywany przez KDK Projektowanie zawiera oprócz realistycznych wizualizacji projektowanego pomieszczenia, szczegółową dokumentację projektową gotową do przekazania wykonawcy oraz listę zakupów: materiałów potrzebnych do wykonania w odpowiedniej ich ilości i proponowanych przez nas produktów takich jak mp: meble, oświetlenie, ewentualne elementy dekoracyjne.