Projekt pokoju dziecięcego online

1000,00 

W KDK Projektowanie tworzymy wizualizacje Twojego wymarzonego mieszkania. Mamy doświadczenie w wykonywaniu projektów w ramach pracy stacjonarnej oraz online. Pomożemy Ci urządzić salon, sypialnię bądź kuchnię, a także pokój dziecięcy. Wystarczy, że przekażesz nam wskazówki na temat oczekiwań, preferencji oraz metrażu pomieszczenia, a my zajmiemy się resztą. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio, a następnie do kontaktu.

Kompleksowy projekt pokoju dziecięcego online

Być może masz już określoną wizję pokoju swojego maluszka, a może wciąż się nad nią zastanawiasz. Z pewnością za to podobają Ci się konkretne style, kolory czy faktury. Nasze zadanie polega na stworzeniu projektu dziecięcego pokoju z Twoich marzeń. Wystarczy, że w trakcie rozmowy (jednej z kilku) podzielisz się z nami pomysłami, a będziemy mogli przystąpić do działania. Później ustalimy termin spotkania projektowego, na którym dopracujemy szczegóły zlecenia. Możesz otrzymać od nas nie tylko drobiazgowe rysunki, ale i niezbędne instrukcje dotyczące zakupu mebli oraz dekoracji.
W ofercie pracowni KDK znajduje się projektowanie pokoju dziecięcego online. Pracujemy w oparciu o uzyskane od Ciebie wytyczne. Może być też tak, że przypadnie Ci do gustu jeden z naszych gotowych projektów. To znacząco ułatwi, a przede wszystkim przyspieszy realizację zlecenia. Kolejne rozwiązanie to wydzielenie, z powstałych wcześniej prac, elementów, które chcesz umieścić w przyszłym pokoju swojego dziecka. W kolejnym etapie połączymy je z innymi składnikami, np. meblami z najnowszej kolekcji Twojej ulubionej marki itp. Po zebraniu wszystkich danych, dopięciu formalności oraz otrzymaniu Twojej akceptacji, finalizujemy projekt.

Profesjonalne projektowanie pokoju dziecięcego online

Z przyjemnością urządzimy pokój Twojego dziecka stosownie do jego wieku oraz potrzeb. Dobierzemy odpowiednie meble oraz dodatki, aby zmienić pomieszczenie w azyl dla maluszka albo w strefę nauki oraz odpoczynku dla malca w wieku szkolnym czy nastolatka. Jeżeli w dziecięcym pokoju ma zamieszkać rodzeństwo, zadbamy o optymalne zagospodarowanie przestrzeni.
Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta. Wychodzimy z założenia, że każde dziecko ma inne zainteresowania oraz nieco inny gust niż jego rówieśnicy. Główne decyzje odnośnie do wyposażenia czy rozmieszczenia mebli podejmują rodzice, ale przykładamy starań, aby pokój podobał się również samemu dziecku. Przykładowo, dla fana kosmosu przygotujemy pokój małego odkrywcy. Dla wielbicielki bajek – komnatę księżniczki.

Projektowanie pokoju dla dziecka online

Zarówno konsultacje, jak i praca nad projektem odbywają się w sieci, co pozwala klientom oszczędzić czas oraz pieniądze. Nie musisz do nas przyjeżdżać – stworzymy projekt pokoju dziecięcego online. Wspólnie wykreujemy perfekcyjną strefę wypoczynkową dla Twojego potomka. Zamówisz oraz odbierzesz projekt bez wychodzenia z domu.
Zachęcamy do skorzystania z usług naszego biura. Pracują w nim doświadczeni architekci z szeroką wiedzą oraz umiejętnościami, uwielbiający swój zawód. W razie pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Każdy projekt przygotowywany przez KDK Projektowanie zawiera oprócz realistycznych wizualizacji projektowanego pomieszczenia, szczegółową dokumentację projektową gotową do przekazania wykonawcy oraz listę zakupów: materiałów potrzebnych do wykonania w odpowiedniej ich ilości i proponowanych przez nas produktów takich jak mp: meble, oświetlenie, ewentualne elementy dekoracyjne.