Pakiet Projekt dwie łazienki

1600,00 

Pakiet projektu łazienek, który pozwala na stworzenie spójnych wnętrz

Inwestorzy decydujący się na skorzystanie z usług naszego studia KDK Projektowanie doceniają aranżacje, które tworzą spójną całość i wzajemnie się uzupełniają. Z tego też powodu w naszej ofercie pojawił się pakiet, który obejmuje projekt dwóch łazienek cechujących się podobnym stylem wykończenia i jednocześnie niezwykłym charakterem. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że projekt łazienek wyróżnia się niższą ceną niż osobny zakup każdego z projektów, co okazuje się również ważną zaletą dla osób, które chciałyby ograniczyć budżet przeznaczony na remont.

Projekt łazienek online – czym się wyróżnia?

Dzięki temu, że oferujemy niepowtarzalny projekt łazienek online, inwestorzy nie muszą martwić się o sprawny dojazd do siedziby naszego studia. Wszelkiego rodzaju pomysły lub wątpliwości omawiamy podczas spotkań online, które jednocześnie pozwalają na łatwe przedstawienie poszczególnych wizualizacji. Warto przy tym wspomnieć, że w KDK Projektowanie staramy się jak najlepiej odwzorować propozycje oraz preferencje domowników. Dlatego też przed pierwszą rozmową z projektantem każdy klient jest proszony o wypełnienie krótkiego formularza, który pozwoli na stworzenie lepszej oferty.

Decydując się na projekt łazienek online w naszym studio, inwestorzy zyskują również aranżację poszczególnych wnętrz z uwzględnieniem profesjonalnych rysunków dla wykonawców. Ponadto niezwykle przydatnym elementem staje się lista zakupów, która pozwala na szybkie znalezienie wszystkich produktów potrzebnych do wykończenia pakietu łazienek.

Każdy projekt przygotowywany przez KDK Projektowanie zawiera oprócz realistycznych wizualizacji projektowanego pomieszczenia, szczegółową dokumentację projektową gotową do przekazania wykonawcy oraz listę zakupów: materiałów potrzebnych do wykonania w odpowiedniej ich ilości i proponowanych przez nas produktów takich jak mp: meble, oświetlenie, ewentualne elementy dekoracyjne.